Kariera

Aplikacja na stanowisko:

Inżynier budowy

Cluj Napoca, Rumunia

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • tworzenie operatów kolaudacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej kontraktu,
  • sporządzanie oraz aktualizacja raportów rzeczowo-finansowych,
  • opracowywanie harmonogramów,
  • przygotowywanie protokołów robót zakrytych, eksploatacyjnych,
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców,
  • zamawianie oraz rozliczanie materiałów,
  • bezpośredni nadzór nad wykonanymi pracami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego;
  • znajomości obowiązujących przepisów budowlanych z zakresu budowy infrastruktury kolejowej;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny;
  • biegłej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • prawa jazdy kat B.;
  • odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • znajomość prawa zamówień publicznych - dodatkowym atutem.
Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy pracę przu ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie, stabilność, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz:

Benefity

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim.
Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie  danych osobowych w procesie rekrutacji.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest ZUE S.A.
Kraków 30-048, ul. K. Czapińskiego 3, email: zue@zue.krakow.pl.
Napisz Dojazd