Kariera

Aplikacja na stanowisko:

Specialist in oferte si licitatii

Cluj Napoca, Rumunia

ATRIBUȚII:

  • analiza ofertelor pentru infrastructura feroviară/tramvai și facilitățile aferente
  • Urmărirea anunțurilor de licitații de transport feroviar/tramvai pe piața românească, analiza documentelor de licitație și evaluarea oportunităților și riscurilor asociate participării la licitații individuale
  • pregătirea documentației de licitație: pregătirea ofertelor complete și competitive în conformitate cu cerințele stabilite de instituțiile publice sau autoritățile contractante private de pe piața românească
  • coordonarea procesului de licitație: gestionarea procesului de pregătire a ofertelor, asigurarea legăturii cu echipa internă pentru a aduna informațiile și documentele necesare și asigurarea depunerii la timp și complete a ofertelor.
  • colaborarea strânsă cu alte departamente din cadrul întreprinderii, inclusiv cu departamentele de vânzări, juridic, financiar și operațional, pentru a asigura coerența acțiunilor și realizarea obiectivelor comune ale întreprinderii.
  • asigurarea respectării reglementărilor locale și a standardelor etice și industriale la pregătirea ofertelor și participarea la licitații pe piața românească
  • implementarea de inovații și îmbunătățirea proceselor de licitație pentru a crește eficiența și eficacitatea operațiunilor pe piața românească

CERINȚE:
  • min. 2 ani de experiență într-un birou de licitații și în pregătirea documentelor de licitație
  • cunoașterea limbii engleze
  • experiența în pregătirea licitațiilor în sectorul feroviar/de tramvai ar constitui un avantaj
Candidates who meet our expectations are offered a job at interesting projects in a dynamically developing Group, stability, attractive employment conditions and:

Benefity

Candidates interested in the job offer are invited to send their CV to us in English
We reserve the right to contact selected candidates.
The data controller of the candidates is ZUE S.A. based in Kraków, K. Czapińskiego St. 3, 30-048 Kraków, email: zue@zue.krakow.pl

Napisz Dojazd